"Я вірю в Бога": Сідклей українською прокоментував вихід на поле у матчі Динамо – Олімпік
Захисник Динамо Феррейра Сідклей після матчу проти Олімпіка написав фразу українською мовою.

Сідклей у матчі проти Олімпіка / ФК Динамо
"Я віру в Бога", – зазначив 25-річний бразилець на своїй сторінці в Інстаграм під фотографією з матчу Динамо – Олімпік.
реклама
Зауважимо, що Сідклей вийшов на поле на 62-й хвилині. Захисник замінив автора переможного голу – Миколу Морозюка. Цей матч став лише 3-м для бразильця у складі основної команди Динамо. До гри проти Олімпіка Сідклей не виходив на поле у 6 матчах поспіль.
Нагадаємо, матч 11 туру УПЛ між Динамо та Олімпіком закінчився мінімальною перемогою киян з рахунком 1:0. Після цієї гри Динамо посідає 2 місце в УПЛ, відстаючи від Шахтаря на 2 очки.

