"Вперед, "каноніри": Зінченко відреагував на почесне визнання від вболівальників Арсенала

Український легіонер Олександр Зінченко подякував фанатам лондонців за підтримку.

Олександр Зінченко / ФК Арсенал

Олександр Зінченко / ФК Арсенал

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

"Привіт, хлопці. Хочу подякувати вам за дві речі: за те, що визнали мене найкращим гравцем місяця і за вашу підтримку протягом сезону.

до речі
відео дня
реклама

Биймось разом до самого кінця. Вперед, "каноніри", – сказав Зінченко у відеозверненні.

Нагадаємо, після 22-х турів Арсенал йде у турнірній таблиці АПЛ першим, маючи у своєму активі 50 очок.

Зінченко – український Вінні Джонс, Миколенко "поховав" Сака, гол Маліновського: українці закордоном

реклама