Волинь підсилилась одразу 8 гравцями – серед них три екс-представники УПЛ
Луцька Волинь провела потужну трансферну кампанію перед початком сезону 2020/21.

Новачки Волині та Василь Сачко / фото: ФК Волинь
Всі інсайди про зірок збірної України.
"Хрестоносці" оголосили про підписання Юрія Тетеренка, Владислава Шаповала, Віктора Хомченка, Андрія Ляшенка, Олександра Бондаренка, Антона Євдокимова, Євгена Протасова та Максима Войтіховського на своєму офіційному сайті.
реклама
Відзначимо, що троє з них – Шаповал, Бондаренко та Протасов – виступали в УПЛ у минулому сезоні у складі СК Дніпро-1, Колоса та Олександрії відповідно.
Нагадаємо, Волині трохи не вистачило, аби повернутись до Прем'єр-ліги, посівши п'яте місце у минулому сезоні.