Волинь офіційно повідомила про відхід відразу шести футболістів
Луцька Волинь, готуючись до другої половини сезону, ухвалює важливі кадрові рішення.

ФК Волинь
Луцький клуб покинули шестеро футболістів – Міха Горопевшек, Віталій Пономар, Назар Мельничук, Євген Неплях, Андрій Стрижеус та Ярослав Котляров.
реклама
"Головний тренер Андрій Тлумак, керівництво, тренерський штаб та персонал клубу дякують хлопцям за плідну співпрацю, за те, що були невід’ємною частиною луцької футбольної родини", – йдеться у повідомленні прес-служби Волині.
Нагадаємо, що за підсумками осінньої частини чемпіонату України серед команд Першої ліги Волинь набрала 38 очок та посіла другий рядок у турнірній таблиці.

