Власник Дженоа – про чергову поразку команди: "Віримо в Шевченка, він – саме та людина, яка потрібна клубу"
Власник Дженоа Джош Вондер відреагував на поразку "грифонів" у поєдинку 17-го туру Серії А проти Сампдорії.

Шевченко та Вондер / фото: ФК Дженоа
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Я розчарований грою. Але у нас важливий проект, ми хочемо зробити цей клуб сильнішим. Під час трансферного вікна ми намагатимемось зробити команду кращою.
Новий генеральний менеджер має очолити революцію. Ми повернемося туди, куди заслуговуємо і куди хочемо. Віримо в Шевченка, він – саме та людина, яка потрібна Дженоа", – цитує Вондера Pianetagenoa1893.
Нагадаємо, підопічні Шевченка поступились у генуезському дербі (1:3) та змогли забити перший гол під орудою українського фахівця.
Дженоа програла дербі Сампдорії – перший гол під керівництвом Шевченка врятував від розгрому