Власник Дженоа – про чергову поразку команди: "Віримо в Шевченка, він – саме та людина, яка потрібна клубу"

Власник Дженоа Джош Вондер відреагував на поразку "грифонів" у поєдинку 17-го туру Серії А проти Сампдорії.

Шевченко та Вондер / фото: ФК Дженоа

Шевченко та Вондер / фото: ФК Дженоа

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

"Я розчарований грою. Але у нас важливий проект, ми хочемо зробити цей клуб сильнішим. Під час трансферного вікна ми намагатимемось зробити команду кращою.

до речі
відео дня
реклама

Новий генеральний менеджер має очолити революцію. Ми повернемося туди, куди заслуговуємо і куди хочемо. Віримо в Шевченка, він – саме та людина, яка потрібна Дженоа", – цитує Вондера Pianetagenoa1893.

Нагадаємо, підопічні Шевченка поступились у генуезському дербі (1:3) та змогли забити перший гол під орудою українського фахівця.

Дженоа програла дербі Сампдорії – перший гол під керівництвом Шевченка врятував від розгрому

реклама