"Вибили два зуби й рік не тренувався": дебютант збірної України ризикував завершити кар'єру
Директор академії львівського Руха Володимир Безуб'як розповів цікаву історію про новоспеченого захисника збірної України Олексія Сича.

Олексій Сич / УАФ

Олег Василишин Журналіст
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"В старших класах Олексій на рік залишився без футболу, маючи проблеми зі стегном. Довгий час він навіть не тренувався. З інтернату він не йшов, перебуваючи поруч з хлопцями.
реклама
Можна ще згадати зимовий турнір, коли в грі проти Шахтаря йому вибили два зуби. Сич усе подолав!", – сказав Безуб'як у коментарі Українському футболу.
Нагадаємо, нині Сич перебуває у розташуванні національної команди, де готується до вирішального матчу Ліги націй з Албанією (замінив у збірній України захисника Динамо Олександра Тимчика).