Верес оголосив про відхід двох гравців – один з них лише повернувся з оренди

Рівненський клуб розпочав чистити свої "авгієві конюшні".

Станіслав Шарай і Василь Курко / ФК Верес

Станіслав Шарай і Василь Курко / ФК Верес

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Півзахисник Станіслав Шарай та захисник Василь Курко більше не виступатиму за Верес, повідомляє офіційний сайт рівнян.

до речі
відео дня
реклама

Термін дії контрактів між футболістами та клубом завершується 30 червня і сторони вирішили не продовжувати співпрацю.

Нагадаємо, 27-річний Шарай приєднався до "червоно-чорних" влітку 2022 року. У першій частині сезоні 2023/24 зіграв за Верес у 12 матчах, а другу половину провів в оренді у складі першолігової Вікторії із Сум.

29-річний Курко виходив на поле 28 разів, без результативних дій. Transfermarkt оцінює обох гравців у 400 тисяч євро.

Нагадаємо, Верес фінішував у зоні перехідних матчів і у дуелі з Епіцентром (1:1, 3:1) зберіг прописку в УПЛ.

Верес впевнено здолав Епіцентр і зберіг прописку в УПЛ – Нагорняк і Ко подарували рівнянам 2 голи

реклама