Ващук: Хацкевич та Ребров хотіли взяти мене помічником в Динамо, але Суркіс не погодився

Екс-гравець Динамо Владислав Ващук розповів чому не займається тренерською діяльністю.

Владислав Ващук / Фото: Іван Вербицький

Владислав Ващук / Фото: Іван Вербицький

"У мене є тренерська ліцензія категорії А. Після захисту диплома Олександр Хацкевич хотів взяти мене помічником, звертався до Ігоря Суркіса, але президент Динамо не погодився.

до речі
відео дня
реклама

Потім вже Сергій Ребров звертався з аналогічною пропозицією до президента, і теж не зустрів підтримку з його сторони. Та і мені більше було цікаво спробувати свої сили в ролі організатора, менеджера, а не тренера", – цитує Владислава Ващука FootBoom.

реклама