Український легіонер розірвав контракт з американським клубом

Півзахисник Артем Холод дочасно покинув Ель Пасо Локомотив.

Артем Холод / Ель Пасо Локомотив

Артем Холод / Ель Пасо Локомотив

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Вінгер Артем Холод більше не виступатиме за Ель Пасо Локомотив, повідомляє офіційний сайт американського клубу.

до речі
відео дня
реклама

Сторони домовилися про припинення співпраці за обопільною згодою.

Нагадаємо, Холод перебрався за океан з Шахтаря (у структурі якого перебував з 2016-го 2022-й роки) у статусі вільного агента у серпні минулого року. За цей час провів за техасців 4 матчі (без результативних дій). Transfermarkt оцінює 23-річного гравця у 100 тисяч євро.

До слова, за Ель Пасо Локомотив успішно виступає ще один українець – Денис Костишин. Він є одним з лідерів команди – у 15 матчах вінгер забив 4 голи і віддав 2 асисти.

Команда Кривцова продовжила безвиграшну серію в МЛС без Мессі та Бускетса

реклама