"Тяньцзинь Цюаньцзянь": Наші новачки будуть на рівні Кости

Президент клубу китайської Суперліги Шу Юхуй запевняє, що вже влітку 2017 року оформить грандіозний трансфер.

Вітсель і Пато – тільки початок

Вітсель і Пато – тільки початок

"Ми маємо необмежений бюджет на літо, теоретично кажучи. Тож наш клуб може ставити собі за ціль підписати будь-кого.

Ми робили спробу за Пато ще в минулому році, але він не був готовий приїхати, позаяк наш клуб грав ще у другому дивізіоні потім. Після того, як ми підвищились у класі, трансфер Пато відбувся.

Бос "Тяньцзинь Цюаньцзянь" зізнається, про що балакав на зустрічі з топовим агентом Жорже Мендешом: "Цілу ніч ми вели переговори з Фалькао. Гравець погодився перейти до нас, але наш наставник Фабіо Каннаваро заявив, що Радамель не підходить під наш стиль гри. Нам довелось просити пробачення в Мендеша".

"Ми також говорили з Дієго Костою та іншими зірками. Буде видно, хто саме приєднається до нас у червні, але я можу запевнити вас – нові гравці будуть на рівні Кости", – цитує китайського мільярдера Goal.com.

Раніше бос "Тяньцзинь Цюаньцзянь" запевняв, що домовився з Костою, Фалькао і Кавані, але в останній момент трансфери не відбулись. Клуб Шу Юхуя підписав у підсумку Алешандре Пато та Акселя Вітселя.

реклама
відео дня

реклама