"Це було просто харакірі": зірка Баварії – про поразку від Барселони у Лізі чемпіонів
Півзахисник Баварії Йозуа Кімміх висловився після гри з Барселоною (1:4) у третьому турі загального етапу Ліги чемпіонів.

Лєвандовскі та Кімміх / фото: Getty images

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Поразка, звичайно, дуже очевидна. У першому таймі вона не була такою очевидною, хоча ми не дуже добре увійшли в гру після пропущеного гола. Зрівнявши рахунок 1:1, ми повністю увійшли в гру.
Потім нам дуже не пощастило пропустити гол 2:1. Я не думаю, що це була поразка з рахунком 4:1, але ми заслуговували на неї. Дві команди грали дуже відкрито. Обидві команди високо пресингували. З нашого боку це було просто харакірі.
Фол Ферміна проти Кіма? Ви бачите, що він поклав руку. Достатньо легкого поштовху. Для мене це більше схоже на фол", – цитує Кімміха kicker.