Трубін у захваті від виступів пліч-о-пліч із зіркою Бенфіки: "Працювати з ним було ніби як кіно, казка"
Воротар Бенфіки Анатолій Трубін поділився враженнями від співпраці з аргентинським вінгером "орлів" Анхелем Ді Марією.

Анатолій Трубін / Getty Images
"Ді Марія тренується сам, коли це потрібно. Напередодні матчу, якщо хоче попрактикувати штрафні або пенальті, для мене це фантастика. Це чудова можливість навчитися чомусь в одного з найкращих.
Коли я приїхав, для мене працювати з Ді Марією було ніби як у кіно, казка або щось подібне. Я бачив, як він грав у Реалі, Манчестер Юнайтед та ПСЖ, тож мати можливість ділити з ним роздягальню – це неймовірно. Не можу уявити, яким би він був у своїй найкращій формі", – наводить MaisFutebol слова Трубіна з інтерв'ю DAZN.
Нагадаємо, Анатолій протягом двох сезонів виступав разом з Ді Марією у складі Бенфіки. Втім, участь на Клубному чемпіонаті світу-2025 стане для Анхеля останніми матчами за "орлів" – вже з 1 липня він має приєднатись до аргентинського Росаріо Сентраль.

