"Трубін хоче переїхати в європейський клуб": Вацко прогнозує відхід ще одного лідера Шахтаря найближчим часом
Журналіст Віктор Вацко поділився думками про майбутнє голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна.

Анатолій Трубін / фото: ФК Шахтар
"Трубін хоче переїхати в європейський клуб, він дав це зрозуміти в клубі нинішньому, і Шахтар вже це сприймає. В контрактній епопеї в нього нічого не змінилось – він не хоче продовжувати контракт із Шахтарем, який завершується влітку 2024 року.
На даний момент ситуація така, що Шахтар буде змушений буде влітку цього року продавати Анатолія Трубіна, щоб заробити хоч щось", – поділився Вацко у програмі Вацко On Air.
Зауважимо, що Трубін зіграв у 20 матчах за Шахтар цього сезону, в яких пропустив 24 голи. Анатолій став головним героєм у матчі-відповіді Ліги Європи з Ренном, відбивши три удари в серії пенальті.
Нагадаємо, Шахтар нещодавно підписав іншого голкіпера збірної України – Дмитра Різника, який прийшов із полтавської Ворскли.
"Досконалість": Трубін ще раз приголомшив Францію – про дива голкіпера Шахтаря кричать всі

