Тренер європейської збірної пішов у відставку після виходу на Євро-2024 – його гравці пиячили перед ключовим матчем

Наставник збірної Чехії Ярослав Шилгави ухвалив сенсаційне рішення після перемоги над Молдовою (3:0) у відборі на Євро-2024.

Ярослав Шилгави / скріншот з прес-конференції

Ярослав Шилгави / скріншот з прес-конференції

Олекса Бик
Олекса Бик Журналіст

Чехи після перемоги над Молдовою (3:0) здобули путівку на Євро-2024. Одразу після матчу наставник Ярослав Шилгави оголосив про свою відставку.

до речі
відео дня
реклама

"Я хотів би подякувати гравцям за те, як вони провели матч після всіх подій. Ми досягли нашої мети – кваліфікувалися на чемпіонат Європи. Попри успіх, перед матчем ми вирішили, що не будемо продовжувати співпрацю. Я повідомив про це президенту Федерації футболу Чехії Петру Фочеку.

Чинився величезний тиск, часом я навіть не розумів цього. Це вплинуло на наше рішення. Це стосується не тільки мене, а й усього тренерського штабу. Я переконаний, що ми впоралися із завданням і залишаємо після себе хороший результат", – цитує фахівця Fotbal.cz.

Ярослав Шилгави тренував збірну Чехії з 2018 року. Під його керівництвом команда доходила до чвертьфіналу Євро-2020, де програла Данії (1:2). 62-річний наставник увійшов в історію збірної Чехії як другий найкращий тренер за кількістю проведених матчів – 58.

відео дня

Нагадаємо, що кількох гравців збірної Чехії відсторонили від команди напередодні вирішального матчу за порушення режиму.

Україна дала бій, але пропустила Італію на Євро-2024 – суддя на останніх хвилинах вкрав у Мудрика пенальті

реклама
реклама