"Реал має мало шансів": Анчелотті зневірився у перспективах Мадрида в ЛЧ – відверто заговорив про дату своєї відставки
Головний тренер Карло Анчелотті висловився щодо плей-офф Ліги чемпіонів і пролив світло на своє майбутнє.

Карло Анчелотті / фото: EFE
"Відхід наприкінці цього сезоні? Ні, ні.... Я хочу бути чітким: дата відходу з цього клубу ніколи не буде вирішуватися мною, ніколи в моєму житті. Колись цей час настане, але я не знаю, коли це буде. Це не мені вирішувати.
Це може бути завтра, через кілька ігор, рік, п'ять років... Флорентіно Перес буде керувати клубом ще чотири, і моя мета – працювати увесь цей період. І тоді ми зможемо попрощатися з командою разом з президентом.
Чи можливо потрапити до Топ-8? У нас не так багато шансів... Єдиний варіант – виграти дві гри, що залишилися. Якщо доведеться грати в плей-офф, ми зробимо все, що в наших силах. Ми вже звикли до такого напруженого графіка", – цитує Анчелотті Marca.
Нагадаємо, нещодавно були чутки, що італійський фахівець може покинути Реал влітку після завершення сезону. Контракт Анчелотті з мадридцями діє до 2026 року.



