"Там з усмішкою на обличчі вбивають": екс-тренер-легіонер УПЛ здивував заявою щодо України
Колишній тренер Карпат, Львова, Чорноморця та ЛНЗ Олег Дулуб розповів про період роботи в УПЛ.

Олег Дулуб / Офіційний сайт УПЛ
"Якщо оцінювати менталітет, то мені близькі Черкаси. По прямій це 200 кілометрів до того місця, де я народився. Навіть атмосфера в місті схожа.
До прикладу, Львів – строгий. Це моя перша любов. Люди тут дуже добре працюють, але важко приймають. Та якщо приймуть, то готові зробити для тебе усе.
Одеса – це Одеса. Там з усмішкою на обличчі вбивають. Дуже легко спілкуватися з одеситами. У цьому місті мене завжди вражала свобода слова і спокій.
На скільки відчуваю себе українцем? Відсотків на 90. Мені легко з українцями. Можливо, це мій внутрішній стан. Пам'ятаю, як уперше приїхав до Львова у 2016-му. Увімкнув телевізор, там показують зону АТО. Не вимикав телевізор три дні – дивився новини", – сказав Дулуб в інтерв'ю ПроФутбол.

