Суркісу кинули виклик легіонери Динамо – призом має стати місце у київській команді

Футболісти Динамо Беніто та Ібрагім Каргбо викликали на челендж Ігоря Суркіса.

Беніто та Ібрагім Каргбо / фото: Олімпік

Беніто та Ібрагім Каргбо / фото: Олімпік

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Гравці киян, які наразі виступають за донецький Олімпік на правах оренди, стали героями нового випуску SportArena TV.

до речі
відео дня
реклама

Ведучий запропонував гравцям кинути виклик президенту киян. Ігор Суркіс – знаний майстер набивання м'яча, сидячи на стільці. Журналіст пожартував, що той, хто зможе перевершити результат Суркіса, в нагороду повернеться в київську команду. Каргбо зумів набити 88 разів, а от у Беніто з цим виникли проблеми.

Додамо, що нинішньому сезоні обидва гравці провели по 8 матчів в УПЛ. Беніто забив два голи та віддав три результативні передачі, а Каргбо у своєму активі має лише один забитий м'яч.

Динамо хочуть продати форварда, який пробачив Ліверпуль і розізлив фанатів божевільним промахом

YouTube video thumbnail for video ID: 2P0ycQdJpx8
реклама