Суркіс: Ахметов першим привітав мене з чемпіонством Динамо

Президент "біло-синіх" Ігор Суркіс вкотре зазначив, що успіхи киян напряму пов'язані з головним конкуретном, адже чим сильніший Шахтар, тим сильніше Динамо.

Ігор Суркіс / Фото з відкритих джерел

Ігор Суркіс / Фото з відкритих джерел

"Ахметов привітав мене першим, щоб ви розуміли. Я не встиг зайти у роздягальню, як пролунав дзвінок. Рінат Леонідович привітав дуже тепло і щиро.

до речі
відео дня
реклама 21+

Він мудрий і розумний чоловік, який розуміє, як заробляти і витрачати гроші, як створюються великі команди. Немає Динамо – немає Шахтаря. Немає Шахтаря – немає Динамо. Зрозумійте ви це. Сьогодні в Україні залишилося два клуби, які можуть вести якусь конкурентоспроможну битву. Це Шахтар і Динамо.

Динамо якимись своїми амбіціями, закладеними традиціями компенсує фінансову складову Шахтаря. Запевняю вас, у кожному матчі ми цього року награли на ці медалі. Нам це чемпіонство ніхто не подарував. Став Шахтар сильнішим чи слабшим – нехай це оцінюють у таборі Шахтаря. Наступний сезон буде не легшим", – сказав Суркіс в ефірі "Великого футболу".

Нагадаємо, Динамо напередодні розгромило Інгулець з рахунком 5:0 і достроково стало чемпіоном України. Після 23-х турів кияни випереджають Шахтар на 13 пунктів.

відео дня

Динамо стало чемпіоном України 2021: Циганкова не спинити, 5 голів у "золотому" матчі, гольова українізація Луческу

реклама