"Спасибі, Мірча! Ти – крутий!": найгірший у Динамо, нерви Суркіса і привид попередників у перемозі над АЗ
"Футбол 24" обсервує коментарі експертів щодо матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – АЗ (2:0).

Де Пена і Жерсон / Фото ФК Динамо
Голи Жерсона і Шапаренка дозволили Динамо всуху здолати АЗ. Чергова тактична перемога Луческу. До омріяного групового етапу ЛЧ залишилося зробити останній, вирішальний крок.
Блогосфера вже не стримується у позитивних коментарях на адресу румунського спеціаліста. Від спантеличення, несприйняття і відвертого хейту, схоже, не залишилося й сліду.
*******
Журналіст та інсайдер ТК Футбол Ігор Бурбас відзначає рівень організації у грі Динамо і обережно мріє про два українські клуби в ЛЧ.

Експерт ТК Футбол, екс-півзахисник збірної України Євген Левченко: результат – головне.

Позитивні емоції і у В'ячеслава Заховайла, нашого експерта та менеджера із Чехії.

Скаут Алекс Великих відзначає цікаве досягнення Динамо у вчорашньому матчі.

Журналіст Футбол 24 та Gazeta.ua Сергій Тищенко називає єдиного динамівця, який розчарував, возвеличує Луческу і з жахом міркує, як у такій скрутній кадровій ситуації зіграли б попередники румунського тренера.


Коментатор ТК Футбол Андрій Столярчук припускає, як гратиме Динамо у груповому етапі ЛЧ...


Блогер Михайло Смоловий нагадує, що останнім, хто виводив Динамо у груповий раунд ЛЧ через кваліфікацію, був Юрій Сьомін. Тут ми переходимо до гумористичної частини огляду.


Офіційний твіттер херсонського Кристала покепкував над коментаторами матчу.

Ну і як без Брутального футболу? АЗ в уяві адмінів відомого пабліка виглядав ось так.

Красномовні емоції президента Динамо у VIP-ложі Олімпійського.

Що ж, настала черга Гента. Десна при цьому іронічно усміхається.


