Соболь прокоментував перехід у Брюгге
Новачок Брюгге українець Едуард Соболь розповів про перші дні в команді.

Едуард Соболь / фото: ФФУ
Будь в курсі спортивних новин першим
"Вважаю, що я добре граю, люблю атакувати. Але також подобається грати і в обороні. Думаю, у мене хороший крос, удар. Зустрів тут свого друга Денніса Бонавентуре, ми з ним грали разом в Зорі.
реклама
Вчора я прибув у розташування команди, трохи поспілкувався з тренером, хлопцями. Знаю, що Брюгге – великий клуб, велика родина, у нього дуже хороші фани. Хотів би стати чемпіоном, грати в дуже хороший футбол, тому що ми граємо для своїх уболівальників", – сказав Соболь.
Нагадаємо, Едуард Соболь перейшов у Брюгге з Шахтаря на правах оренди, яка розрахована на 1 рік, також у бельгійського клубу є право викупу футболіста.