"Слава Україні!": президент європейського клубу відреагував на виступ двох українців у матчів єврокубка

Президент Універсітаті Крайова Міхай Ротару ексцентрично відреагував на поразку своєї команди в матчі проти Сараєва.

Міхай Ротару / фото: Digi Sport

Міхай Ротару / фото: Digi Sport

Микита Ковальчук Журналіст

Універсітатя Крайова поступилась Сараєву в першому матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій (1:2). У складі румунської команди зіграли одразу двоє українців: воротар Павло Ісенко та захисник Олександр Романчук, який відзначився голом.

до речі

відео дня
реклама 21+

"Слава Україні, можна сказати. Я маю на увазі Романчука та Ісенка. Вони дуже добре себе показали. Я не знав, що арбітр був українцем (Дмитро Панчишин – прим.). Це були болісні 60 хвилин. У перерві я сказав, що або ми пропустимо багато, або зрівняємо рахунок. Крецу промахнувся в додатковий час. Перші 30 хвилин були для нас важкими", – наводить слова Ротару Digi Sport.

До слова, матч-відповідь між Універсітатею Крайова та Сараєвом відбудеться уже наступного тижня, 31 липня, початок о 20:30.

Ліга конференцій: екс-захисник Динамо голом не врятував Універсітатю від поразки, естонська драма за участі українців

реклама