Скрипник після перемоги над Шахтарем зробив чітку заяву щодо свого майбутнього у Ворсклі
Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник прокоментував перемогу над Шахтарем (2:1) в останньому матчі сезону.

Віктор Скрипник / фото: Ворскла
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Дуже раді, що посіли п'яте місце. Могли про це лише мріяти навіть на початку другого кола. Коли ти виграєш, то мені байдуже, які там у нас були помилки. Свою роль відіграла червона картка. Ми терпіли та шукали свої шанси попереду. Налаштовувалися сьогодні виграти у чемпіонів, що й зробили.
У мене чинний контракт із Ворсклою. Я – професіональний тренер. Хочу й надалі працювати у Ворсклі. А скептикам можу сказати, що команда не робиться одразу. Коли я приходив, то колектив був сформований, але іноземці, які були на перших ролях, пішли.
Якщо дивитися, як ми грали та де ми були, як нас поливали та критикували (заслужено), то п’яте місце – це подарунок для нас, враховуючи, як грали Зоря, СК Дніпро-1, Динамо. Іноді й Олександрія. Шахтар навіть не називаю", – цитує Скрипника Трибуна.