Скаути Мілана переглядали Миколенка на матчах проти Франції та Німеччини, – Calciomercato

Захисник Динамо та збірної України Віталій Миколенко продовжує цікавити європейські клуби.

Віталій Миколенко / твіттер збірної Німеччини

Віталій Миколенко / твіттер збірної Німеччини

За інформацією Calciomercato, скаути Мілана були присутніми на жовтневих матчах збірної України, а їхня особлива увага була прикута до Віталія Миколенка.

до речі
відео дня
реклама 21+

Зазначається, що італійському клубу подобається здатність українця зіграти центрального захисника, попри основну позицію лівого оборонця, а також поєднання техніки та фізичних даних. Інформація про інтерес "россонері" до Миколенка неодноразово з'являлась у ЗМІ.

До слова, Віталій провів перший тайм у матчі проти Франції (1:7) та відіграв повний матч з Німеччиною (1:2). У поточному сезоні Миколенко здебільшого виступав на позиції центрального захисника, провівши 7 матчів у складі Динамо та відзначившись асистом.

"Успіх без відчуття успіху". Німецькі ЗМІ – про нерви, дисципліновану Україну, фарс Бущана та шок від Олімпійського

реклама