Скандальний український форвард, який зашкварився виступами у Росії, змінив клуб в Європі

Денис Баланюк спробує зарекомендувати себе у чемпіонаті Грузії.

Денис Баланюк / ФК Самгуралі

Денис Баланюк / ФК Самгуралі

Український нападник Денис Баланюк продовжить кар'єру в Самгуралі, повідомляє прес-служба грузинського клубу.

до речі

відео дня
реклама 21+

Деталі угоди не повідомляються, однак Transfermarkt рапортує, що 26-річний гравець перейшов у новий клуб у статусі вільного агента і підписав контракт до 31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, Баланюк – вихованець Дніпра, за який і дебютував у дорослому футболі. В Україні встиг пограти за київський Арсенал та донецький Олімпік. За кордоном виступав за краківську Віслу, московське Торпедо, фінський Маріехамн та Спартак з Варни. Минулого сезону провів за болгарський клуб 26 матчів, в яких забив 5 голів і віддав 2 асисти.

Самгуралі попередній чемпіонат Грузії завершив на третій сходинці турнірної таблиці і кваліфікувався до Ліги конференцій.

Як відмовитися від України та Шахтаря заради довгого рубля і опинитися в повній дупі – повчальна історія Марка Мампассі

реклама