Скандальний легіонер Динамо офіційно знайшов новий клуб – Суркіс вмовляв його повернутися
Півзахисник Динамо Вітіньо продовжить кар'єру в Інтернасьйоналі.

Вітінью / ФК Динамо

Анастасія Прокопчук Журналістка
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Інтернасьйонал оголосив про підписання вінгера Динамо Вітінью на правах оренди. Угода буде чинною до червня цього року.
реклама
Ця оренда стала для бразильця вже третьою в українській кар'єрі – раніше він виступав за Атлетіко Паранаенсе і Ред Булл Брагантіно.
Нагадаємо, що Вітінью підписав контракт із Динамо у 2021 році, але після початку повномасштабного вторгнення Росії відмовився повертатися в Україну. Його угода з київським клубом чинна до літа 2026 року.
Президент Динамо Ігор Суркіс намагався переконати футболіста повернутися, однак йому не вдалося досягти бажаного результату.