Сімеоне-молодший зчинив фурор у Серії А і вже наблизився до Мессі
Останні кілька матчів Джованні Сімеоне за "Дженоа" змусили знову заговорити про сина видатного тренера Дієго Сімеоне на повний голос.

Джованні Сімеоне / фото Getty Images
Спершу 21-річний аргентинець розвинув у грі проти "Наполі" швидкість 32 км/год, перебуваючи з м'ячем. Молодий нападник лише трохи поступається найкращому показникові Лео Мессі (32,5), але вже випереджає Вейна Руні (31,2) і розташовується у топ-10 спринетрів у світі футболу. Лідером тут є Гарет Бейл, який здатен розігнатись до 36,9 км/год.
За свій швидкісний дриблінг Сімеоне-молодший отримав від La Gazetta dello Sport прізвисько "Спіді Гонсалес". Крім цього, син наставника "Атлетіко" забиває за "Дженоа" уже 2 тури поспіль. На гол Джованні витрачає в середньому 121 хвилину, що вдвічі швидше, ніж було у "Рівер Плейт".
А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

