"Шахтар тримає український футбол у Європі": Срна різко натякнув на провали Динамо в єврокубках
Спортивний директор донецького Шахтаря Даріо Срна підбив підсумки першого півріччя поточного сезону для команди.

Даріо Срна / фото: ФК Шахтар
"Ну, важке півріччя для нас. Ми зіграли вже на 8 матчів більше, ніж у минулому році, через кваліфікацію. Травми, трансфери, невдачі – ми втратили багато очок, але все одно перебуваємо там, де хочемо бути. Впевнені, що рухаємося правильним шляхом.
до речі
У нас важкі переїзди. Всі знають, що ми тримаємо український футбол у Європі і будемо намагатися залишатися там надовго, представляючи Україну на високому рівні. Можу лише подякувати за півріччя. Залишився ще один матч – із Рієкою, де потрібно йти на максимум. Нам потрібно перемагати, щоб потрапити до першої вісімки", – сказав Срна в інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital.
Нагадаємо, що Шахтар завершив перше півріччя УПЛ на другому місці, поступаючись ЛНЗ. У Лізі конференцій наразі "гірники" також другі, але їх чекає ще матч із Рієкою.

