Шахтар – Ліон: передматчева прес-конференція Бруно Женезіо
Головний тренер Ліона Бруно Женезіо зазначив, що розглядає Шахтар як дуже складного суперника, але налаштовує команду на перемогу.

Бруно Женезіо / Фото ФК Ліон
"Ми не дивимося на турнірну таблицю. Наше завдання перемагати, незалежно від суперника.
До матчу особливого напруження немає. Певний стрес скоріше може бути після його завершення. Я працюю над собою і з гравцями, я їх готую, мотивую. Найголовніше – зберігати холодну голову та розум.
Звичайно, ми розглядаємо Шахтар як складного суперника, дуже технічну команду. Донецький клуб навіть порівнюють з Барселоною. Ми готуємося з усією серйозністю. У складі Шахтаря я би відзначив Ісмаїлі, Мораєса та Тайсона.
Перед жеребкуванням ми розуміли, що Манчестер Сіті фаворит нашої групи. Але і Шахтар здивував своїми сильними сторонами. І зараз важко казати, хто за кого сильніший.
Чи це найважливіший матч у моїй кар'єрі? Я б сказав, що один з них. У мене вже були важливі матчі і в Європі, і в чемпіонаті Франції. Наша головна мотивація – потрапляння у 16 найкращих команд Європи і подальший виступ в Лізі чемпіонів", – сказав він на прес-конференції перед матчем з Шахтарем.
Нагадаємо, поєдинок Шахтар – Ліон розпочнеться 12 грудня, початок о 22:00.

