"Роздягальня некерована, Анчелотті, Алонсо і президент не впоралися": журналіст пояснив кризу Реала
Журналіст Cadena SER Ману Карреньо назвав футболістів Реала некерованими.

Реал / EFE
Реал упродовж сезону змінив тренера. Хабі Алонсо покинув свою посаду, на його місце прийшов Альваро Арбелоа. Однак під керівництвом нового наставника команда нестабільна: "бланкос" програли два останні матчі.
до речі
"Яке завдання стоїть перед Арбелоа перед п'ятничним матчем на Балаїдос – дискваліфікації, травми... І яка атмосфера знову панує в роздягальні! Здавалося, що вся проблема була в Хабі Алонсо, але створюється враження, що ця роздягальня некерована. З нею не впоралися Анчелотті, Хабі Алонсо, а тепер і Арбелоа. Я б сказав, що навіть президент не дає ради.
Вони некеровані. Один тренер не подобається їм, тому що занадто тисне на них, інший – через занадто довгі відео, третій – тому що занадто м'який... А Арбелоа – тому що вони вважають, що він недостатньо хороший.
Що ж, можливо, не потрібно залишати тренера з некерованою роздягальнею, яка переживає не найкращі часи і яка не дарує нам прекрасних футбольних вечорів, особливо вболівальникам Реала", – сказав Карреньо.
Реал відстає від Барселони на 4 очки в турнірній таблиці Ла Ліги.



