"Російський футбол непереможний", – вболівальники та журналісти кепкують з матчу чемпіонату, який нагадував водне поло

Матч 21 туру другого дивізіону Росії запам'ятався не стільки футболом, скільки газоном, на якому Волга та Лада намагались продемонструвати хоч якусь гру.

Дощовий футбол у Росії / фото із соцмереж

Дощовий футбол у Росії / фото із соцмереж

У поєдинку 21 туру другого дивізіону Росії між Волгою (Ульяновськ) та Ладою з Тольятті головною дійовою особою гри стала сильна злива, яка дошкуляла футболістам протягом всього матчу.

до речі
відео дня
реклама 21+

Внаслідок не надто футбольної погоди поле стадіону стало геть непридатним для гри. Дивно, що арбітр поєдинку взагалі дозволив командам грати на такому газоні.

Команди не стільки грали, скільки боролись з погодою та газоном, а матч завершився перемогою гостей з рахунком 1:0.

Користувачі соцмереж з іронією сприйняли подібні речі. Зокрема, головний редактор порталу Sports.ru Юрій Дудь іронічно підписав даний матч фразою "Русский футбол непобедим".

"Матч відбудеться у будь-яку погоду", "Ось і на Чемпіонаті світу не переможемо", – це лише декілька коментарів даного поєдинку.

YouTube video thumbnail for video ID: -6A0hRfAZ5g
реклама