Роналду забив 971-й гол і наблизився до першого чемпіонства з Аль-Насром – екс-зірка Барселони і Челсі оформив хет-трик

Аль-Наср обіграв Аль-Шабаб у матчі 33-го туру чемпіонату Саудівської Аравії. Результат та звіт про гру читайте в цій новині на "Футбол 24".

Аль-Шабаб – Аль-Наср – результат та огляд матчу 07 05 2026 / фото: ФК Аль-Наср

Аль-Шабаб – Аль-Наср – результат та огляд матчу 07 05 2026 / фото: ФК Аль-Наср

Микита Ковальчук Журналіст
Огляд матчу

Аль-Наср зробив ще один крок до чемпіонства, здолавши Аль-Шабаб, якому належить український воротар Георгій Бущан. Героєм став Жоау Фелікс, який вже на 10-й хвилині оформив дубль. До перерви Аль-Шабаб один м'яч відквитав – відзначився Яннік Феррейра-Карраско.

до речі
відео дня
реклама 21+

А в другій половині забив і Кріштіану Роналду. Португалець на 75-й хвилині точним ударом з лівої замкнув простріл Садьйо Мане з лівого флангу. Цей гол став для Кріша вже 971-м за його кар'єру. Аль-Шабаб через 5 хвилин відповів голом Аль-Болеахі. Проте, Аль-Наср не тільки втримав переможний рахунок, а й покращив його – Фелікс на 90+8-й хвилині ще й реалізував пенальті, записавши до свого активу хет-трик.

Таким чином, Аль-Наср набрав 82 очки та відірвався від другого Аль-Хіляля вже на 6 балів, але конкурент має гру в запасі. Роналду і Ко можуть гарантувати собі чемпіонство, якщо оформлять перемогу в очній зустрічі з Аль-Хілялем.

відео дня
до речі
реклама