Романюк, Дудік і Чепелюк залишать Волинь

Тріо основних гравців залишать луцьку команду через проблеми із виплатою зарплат.

Олександр Чепелюк

Олександр Чепелюк

Волинь залишать троє футболістів. Мова йде про Юрія Романюка, Артема Дудіка та Олександра Чепелюка. Всі троє не приймали участі в кубковому матчі лучан проти ФК Львів (0:3) й вже розпочали пошуки нових клубів.

Основна причина такого рішення - семимісячні борги по заробітній платі. Про це повідомляє Sport Arena.

Варто зазначити, що нещодавно головний тренер Волині Ярослав Комзюк наголошував на тому, що клуб розпочав розраховуватися зі всіма футболістами команди.

реклама