Ребров: Гра з Динамо буде надзвичайно важкою
Головний тренер угорського Ференцвароша Сергій Ребров поділився очікуваннями від матчу 6-го туру Ліги чемпіонів проти Динамо.

Сергій Ребров / ФК Ференцварош
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
"Гра з Динамо буде надзвичайно важкою. Це буде останній наш матч у Лізі чемпіонів. Ми готуємося до нього у повній концентрації", – цитує Реброва офіційний сайт Ференцвароша.
реклама
Нагадаємо, уже 8 грудня у заключному поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів аутсайдери групи G – Динамо та Ференцварош – розіграють між собою путівку у Лігу Європи. Початок зустрічі о 22:00.