Реал втратив захисника перед Ель Класіко – це вже четверта травма гравця за сезон

Мадридський Реал зазнав кадрової втрати в обороні.

Ферлан Менді / Фото Реал Мадрид

Ферлан Менді / Фото Реал Мадрид

Єгор Торяник
Єгор Торяник Редактор стрічки новин

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Травма лівого захисника Реала Ферлана Менді підтвердилася, повідомляє офіційний сайт королівського клубу.

до речі
реклама

У понеділок, 4 травня, французький фулбек пройшов медичне обстеження, яке виявило важку травму. У Ферлана діагностували розрив сухожилля прямого м'яза стегна правої ноги. Термін відновлення Менді невідомий.

Нагадаємо, що у вчорашньому матчі проти Еспаньйола (2:0 перемога Реала) Менді покинув поле вже на 14-й хвилині. Перед цим француз виконав ривок на зустріч м'ячу та вибив "шкіряного" за межі поля, після чого він схопився за стегно. У результаті лівого фулбека "бланкос" замінив Фран Гарсія.

Загалом ця трамва стала четвертою для Ферлана у поточній компанії. Цього сезону Менді провів всього 9 матчів за Реал, включно з поєдинком проти Еспаньйола.

До слова, Реал посідає 2 місце в Ла Лізі з 77 очками, відстаючи від Барселони на 11 пунктів за 4 тури до кінця. У неділю, 10 травня, "вершкові" зіграють проти каталонців у 35-му турі чемпіонату Іспанії. Старт заплановано на 22:00 за київським часом.

до речі