Реал красиво провів Марсело на пенсію перед початком дербі з Атлетіко – відео

Колишній захисник Реала Марсело нещодавно ухвалив рішення завершити ігрову кар'єру, у зв'язку з чим завітав на Сантьяго Бернабеу.

Лука Модріч та Марсело / EFE/ Juanjo Martin

Лука Модріч та Марсело / EFE/ Juanjo Martin

Микита Ковальчук Журналіст

Перед початком гри Реал – Атлетіко "вершкові" влаштували для Марсело прощальну церемонію. Гравці та вболівальники влаштували стоячі овації для бразильця, а Лука Модріч виніс спеціальну футболку з кількістю зіграних матчів Марсело на спині.

до речі
реклама 21+

Нагадаємо, що Марсело відомий своїми виступами за Реал у період з 2007 по 2022 роки. Загалом за "вершкових" він зіграв у 546 матчах. З Реалом Марсело здобув 25 титулів, зокрема у складі мадридців він вигравав п'ять разів Лігу чемпіонів.

Захисник також був невід'ємною частиною збірної Бразилії. Марсело зіграв за "Селесао" у 58 матчах, в яких забив шість голів.

Циганков у Країні Басків, Лунін у бойовику з непередбачуваним фіналом: редактор vs читачі у прогнозах топ-матчів

Читайте також