ПСЖ визначився з трансферними цілями: Роналду, Неймар, Лєвандовскі

У Парижі запланували масштабні покупки влітку 2016 року. У планах ПСЖ "пограбувати" когось з грандів: "Реал", "Барселону" чи "Баварію".

Кріштіану переїде в Париж? / Getty Images

Кріштіану переїде в Париж? / Getty Images

Питання стоїть руба: в червні завершується контракт лідера чемпіонів Франції Златана Ібрагімовіча, який споглядає в бік МЛС.

Відтак голеадор "Реала" Крішітану Роналду залишається пріоритетною трансферною метою паризького гранда на найближче літо, інформує L'Equipe.

Якщо не вдасться домовитись з "королями" і КР7, наступним кандидатом є Неймар. Бразилець зв'язаний з "Барсою" угодою до 2018 року. Тоді ж закінчується контракт і в Роналду.

У разі провалу з суперзірками, ПСЖ зробить все, аби підписати Роберта Лєвандовскі з "Баварії", який є менш популярним, але не менш ефективним.

реклама