"Потрібно залучити досвід Зінченка": екс-зірка Арсенала очікує на появу українця в матчі з Ліверпулем

Екс-вінгер Арсенала Тео Волкот поділився думками щодо майбутнього матчу 9-го туру АПЛ проти Ліверпуля.

Олександр Зінченко / Photo by Visionhaus/Getty Images

Олександр Зінченко / Photo by Visionhaus/Getty Images

Микита Ковальчук Журналіст

"Я б, мабуть, перевів Калафйорі на позицію центрального захисника, бо мене бентежить швидкість Салаха, який може зіграти проти нього, оскільки Калафйорі – не найшвидший гравець.

до речі
відео дня
реклама 21+

І, можливо, потрібно залучити досвід Зінченка. Арсеналу може знадобитися гравець, який більше розмовляє на полі – той, хто знає, що це буде за матч і наскільки він є важливим.

Артета це розуміє. Це один з тих матчів, де їм дійсно потрібно здобути результат", – наводить слова Волкота Liverpool.com з посиланням на ефір Sky Sports.

Нагадаємо, що Зінченко потрапив до заявки Арсенала на гру з Борнмутом, однак всю гру просидів на лаві запасних. Матч же завершився сенсаційною перемогою "вишень" (2:0).

Арсенал перед матчем з Шахтарем програв Борнмуту – Забарний завдав "канонірам" першої за півроку поразки в АПЛ

реклама