Порту після перемоги над Шахтарем підписав контракт з українським нападником

Юний українець Артем Гапоненко уклав нову угоду з португальським грандом.

Артем Гапоненко / Порту

Артем Гапоненко / Порту

Порту, який 19 вересня переміг Шахтар у першому турі Ліги чемпіонів, оголосив про підписання тренувального контракту з 14-річним українським форвардом Артемом Гапоненком. Він перебуває у системі клубу вже другий рік, інформує офіційний сайт "драконів".

до речі
реклама 21+

Відповідно до регламенту, українець не має права підписувати професіональний контракт, адже йому ще не виповнилося 16 років. Артем Гапоненко виступає за команду Порту U-15, у складі якої вже забив один гол у двох матчах чемпіонату Португалії відповідної вікової категорії.

"Я пишаюся тим, що підписав контракт із цим чудовим клубом. Це була моя мрія, і я багато працював заради неї. Буду продовжувати працювати. Моя мрія – потрапити до першої команди Порту та грати на Ештадіу ду Драгау, а також виграти всі трофеї, за які я змагаюся в цій футболці.

Я дуже захоплююся Ерлінгом Холандом, а в Порту мені подобається Мехді Таремі, тому що він дуже добре грає і забиває багато голів", – заявив Артем Гапоненко.

Футболіст із сім'єю перебралися до Португалії в 2022 році. Спершу Гапоненко виступав за команду Ансан, але згодом приєднався до Порту.

"Не хочу, щоб відмовився від українського паспорта": наш талант спортивної династії дебютував за Грузію, його веде Інтер

Читайте також