Полісся прикро програло польському клубу, Ворскла поступилась супернику з Румунії: контрольні матчі клубів УПЛ

Українські клуби продовжують готуватись до продовження сезону. Сьогодні, 5 лютого, свої контрольні матчі провели Полісся та Ворскла.

Гравці Полісся / фото: ФК Полісся

Гравці Полісся / фото: ФК Полісся

Микита Ковальчук Журналіст

Товариські матчі

Полісся – Арка – 2:3

Голи: Сарапій, 45+3, (пен.), Караман, 54 – Собчак, 4, (пен.), Де Олівейра, 48, Авраменко, 74 (аг.)

Ворскла – Арджеш – 1:2

Голи: Павлюк, 52 – Пірву, 10, ?, 27 (аг.)

Полісся та Арка видали результативний поєдинок, з якого переможцем вийшов клуб із Польщі. Повели в рахунку поляки – ще на 4-й хвилині Собчак вивів Арку вперед ударом з 11-метрової позначки. Полісся відігралось у компенсований час до першого тайму – Сарапій реалізував пенальті.

до речі
відео дня
реклама 21+

Старт другого тайму ознаменувався обміном голами – Де Олівейра вивів Арку вперед, однак Караман дуже швидко зрівняв рахунок. А на 74-й хвилині сталась прикрість – Авраменко зрізав м'яч у власні ворота, таким чином принісши перемогу Арці.

В іншому матчі представник України також зазнав поразки – Ворскла поступилась румунському Арджешу. На 10-й хвилині Пірву вивів румунів вперед, а на 27-й гравець Ворскли забив у власні ворота. По перерві Павлюк відіграв один м'яч, але полтавці на більше не спромоглися.

відео дня

Полісся з хет-триком Гуцуляка знищило Динамо Батумі, Олександрія розбила поляків, Чорноморець здолав екс-команду Бабича

реклама