Полісся офіційно оголосило про відхід ще одного гравця – його віддавали в оренду клубу Першої ліги
Житомирське Полісся розпрощалося зі ще одним футболістом.

Денис Ндукве / фото: ФК Полісся

Анастасія Прокопчук Журналістка
Будь в курсі спортивних новин першим
Полісся розірвало контракт із півзахисником Денисом Ндукве, повідомляє офіційний сайт клубу. Співпрацю між сторонами було припинено за взаємною згодою.
реклама
Раніше повідомлялося, що житомирський клуб вирішив віддати Дениса, а також двох інших футболістів – Василя Грицука і Дениса Янакова, до першолігового клубу Звягель на правах оренди терміном на один сезон.
До слова, 24-річний українець приєднався до "вовків" у зимове трансферне вікно цього сезону. Протягом весняної частини чемпіонату Денис зіграв у 11 матчах і забив свій перший гол в УПЛ.