Онищенко: Після фіналу Кубка Кубків-75 дали по 650 доларів, ми вперше тримали в руках таку суму

У спецпроекті "Футбол 24" і каналів "Футбол 1"/"Футбол 2", присвяченому історії єврокубків, найкращий бомбардир Кубка Кубків-1975 Володимир Онищенко розповідає про тріумф київського "Динамо".

Володимир Онищенко / ФК Динамо

Володимир Онищенко / ФК Динамо

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24
реклама