"Одного разу я не віддав пас Лужному, думав все, мені капець": Шаран пригадав досвід виступів з легендою Динамо

Головний тренер Миная Володимир Шаран розповів про початок своєї ігрової кар'єри в київському Динамо.

Олег Лужний / фото: ФК Динамо Київ

Олег Лужний / фото: ФК Динамо Київ

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"В Динамо ніхто ніколи не "напихав"? Звичайно, було щось там. Заєць любив десь трохи напихати, коли, наприклад, не добіжиш. Лужний, якщо він забігає, а ти йому не віддаєш пас, то отримаєш від нього наганяй.

до речі
відео дня
реклама

З Лужним на одному фланзі грав Сергій Ковалець. І ось, одного разу на правий фланг поруч з Лужним ставлять мене. Так вирішив Фоменко. Я здивувався, ну, думаю, Михайло Іванович дає. А грали ми тоді у Кривому Розі.

Одного разу я не віддав пас Лужному, думав все, мені капець. Лужний якщо робить ривок, то біжить сто метрів, тому треба обов’язково йому віддати м’яча. Так повинно бути в грі", – поділився Шаран в інтерв'ю Українському футболу.

"Носилися з цими бронежилетами Кварцяного, як сайгаки": пенальті від Баллака, 1:7 від Динамо, Вацко-футболіст

реклама