Нойок: В Україні до 190 км/год розганявся, ніколи швидко не їздив

Український хавбек Динамо Брест Олександр Нойок розповів про водіння автомобіля.

Олександр Нойок / Фото ФК Динамо Брест

Олександр Нойок / Фото ФК Динамо Брест

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"У Мінську бувало пару раз, коли ще не знав, що іноземним громадянам не можна серйозно перевищувати швидкість. Через неуважність виходило так, що перевищував на 10-11 кілометрів на годину.

до речі
відео дня
реклама

Штрафи раніше частенько приходили. Взагалі, я не люблю швидко їздити, боюся високої швидкості. Зараз ще більш уважний і повністю за безпечну їзду.

до речі

Найбільша швидкість? В Україні, ще коли була машина, то до 190 км/год десь виходило. Не більше двохсот. Ніколи швидко не їздив", – розповів Олександр Нойок офіційному сайту Динамо Брест.

реклама