Новачок УПЛ підпише забивного легіонера з Європи – на бомбардира претендували більш імениті клуби

Черкаський ЛНЗ зробив пропозицію тбіліському Динамо щодо Усмана Камара.

Усман Камара / сайт Динамо Тб

Усман Камара / сайт Динамо Тб

Football24 Trainee
Football24 Trainee Журналіст

Декілька днів тому ЗМІ повідомляли про інтерес українських клубів до вінгера тбіліського Динамо Усмана Камара.

до речі
відео дня
реклама

Як пише телеграм-канал Zorya Londonsk, ЛНЗ є найближчим до трансферу Камара та вже навіть зробити пропозицію грузинському Динамо.

За даними джерела, новачок УПЛ запропонував грузинському клубу трохи більше 150 тисяч доларів – керівництво Динамо прийняло пропозицію, а сам гравець взяв час на роздуми.

Гвінеєць – один з лідерів тбіліського Динамо, яке виграло срібні медалі чемпіонату Грузії. Камара оформив 15 голів і 7 асистів у 41 матчі сезону. Зокрема, забивав Астані у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Український тренер і Цітаішвілі виграли "золото" чемпіонату Грузії – гол з 57 метрів у чемпіонському матчі

реклама