Наставник Металіста подав у відставку після поразки Агробізнесу – Красніков ухвалив несподіване рішення

Керівництво харківського клубу не відпустило Андрія Аніщенка з "корабля, що тоне".

Андрій Аніщенко / ФК Металіст

Андрій Аніщенко / ФК Металіст

Олег Василишин Журналіст

Головний тренер Металіста Андрій Аніщенко подав у відставку, повідомляє інсайдер Ігор Бурбас у своєму Telegram-каналі.

до речі

відео дня
реклама 21+

Причиною такого рішення стала поразка харків'ян Агробізнесу (0:1) в останньому матчі Першої ліги перед зимовою паузою. Після фінального свистка 50-річний фахівець публічно попрощався з командою.

За інформацією джерела, керівництво клубу в особі Євгена Краснікова відставку не прийняло. Аніщенкові дали добу, щоб не гарячкувати й переспати з цим емоційним рішенням.

Нагадаємо, Аніщенко очолив Металіст у червні 2023 року. У поточному сезоні команда під його керівництвом здобула 4 перемоги, розписала 4 нічиї та зазнала 9 поразок. На зимову паузу команда пішла на 11-й сходинці турнірної таблиці Першої ліги – в її доробку 16 очок і гра в запасі.

Інгулець вирвав перемогу над Нивою, Агробізнес дотис Металіст, Фенікс-Маріуполь здолав ЮКСА: Перша ліга

реклама