Мусіала знову знепритомнів під час матчу (ВІДЕО)
Півзахисник Баварії Джамал Мусіала знепритомнів на полі вдруге поспіль.

Джамал Мусіала / picture alliance / SvenSimon

Всі інсайди про зірок збірної України.
У суботу Джамал Мусіала серйозно налякав Баварію. Лише через кілька митей після того, як він забив третій гол своєї команди у ворота РБ Лейпциг, півзахисник раптово впав посеред поля на 83-й хвилині. Після нетривалої медичної допомоги та деякого метушіння німецький гравець залишив поле – приголомшений і трохи дезорієнтований – на своїх ногах. "Найголовніше, що з ним усе гаразд", – сказав спортивний директор Макс Еберль після інциденту.
Але тепер це повторилося. У вівторок, 18 серпня, 23-річний футболіст знову знепритомнів під час товариського матчу проти Хайденхайма. Як і в грі проти РБ Лейпциг, він виглядав розгубленим, трохи неуважним і прийняв незвичну позу. Товариші по команді негайно кинулися йому на допомогу, перш ніж прибув медичний персонал і надав йому допомогу (67-ма хвилина).
Після короткої перерви було знову дано дозвіл; Мусіала підвівся на ноги та зміг самостійно залишити поле – атакувальний півзахисник був замінений лише за чотири хвилини до цього.
Мусіала лише нещодавно повернувся до тренувань з командою після того, як більша частина складу повернулася з азійського турне. Після вильоту Німеччини з чемпіонату світу йому видалили пластину з лівої стопи, яку було встановлено для стабілізації після серйозної травми, отриманої на клубному чемпіонаті світу в липні 2025 року. Під час двох тренувальних зборів у Тегернзее, а також на Чеджу та в Гонконзі він тренувався індивідуально на Зебенерштрассе.
