Мойєс та ще двоє гравців Вест Хема заразились COVID-19 – усі троє покинули команду перед матчем проти Халл Сіті

У таборі Вест Хема зафіксували спалах коронавірусу, клубу довелось терміново приймати рішення.

Девід Мойєс / Фото ФК Вест Хем

Девід Мойєс / Фото ФК Вест Хем

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Перед поєдинком 1/16 фіналу Кубка англійської ліги Вест Хем отримав тривожні новини – головний тренер Девід Мойєс, а також двоє футболістів Ісса Діоп та Джош Каллен здали позитивні тести на коронавірус, повідомляє офіційний сайт клубу.

до речі
відео дня
реклама

Цю новину команда дізналась, перебуваючи вже на стадіоні за кілька хвилин до матчу з Халл Сіті. Наставник та інфіковані футболісти були ізольовані у терміновому порядку і поєдинок розпочався.

Нагадаємо, Андрій Ярмоленко потрапив до стартового складу на матч 1/16 фіналу Кубка англійської ліги.

Ярмоленко та зіркова Ко – тягар, дебют мрії у Пірло, нульовий Реал, або Коли 20 млн ефективніші за 200 – огляд вікенду

реклама