Моурінью може очолити збірну Португалії – для цього доведеться покинути Рому
Головний тренер Роми Жозе Моурінью хоче спробувати свої сили в головній команді своєї країни.

Жозе Моурінью / фото з відкритих джерел
Раніше повідомлялось, що Моурінью хоче поєднувати роботу в Ромі та збірній Португалії, але і клуб і сам Жозе проти такого варіанту, повідомляє Retesport.it з посиланням на Record.
Призначення сеу Жозе на посаду наставника збірної Португалії можливе влітку 2023 року, а контракт пропонують до ЧС-2026. Але для цього доведеться покинути Рому. Також є суперечки щодо тренера збірної навесні, коли відбудуться перші матчі кваліфікації до Євро-2024 – посаду тимчасово може обіймати Руй Жорже, коуч молодіжної збірної.
Наразі головним тренером збірної Португалії продовжує залишатися Фернанду Сантуш, контракт якого закінчується у 2024 році. Однак, за інформацією багатьох ЗМІ, він не допрацює до закінчення терміну угоди.

