Мілевський – про можливий перехід Караваєва в Шахтар: "Це не дуже прикрашає футболіста"

Екс-форвард Динамо Артем Мілевський відреагував на інформацію про те, що захисник киян Олександр Караваєв підписав контракт з Шахтарем.

Олександр Караваєв / ФК Динамо

Олександр Караваєв / ФК Динамо

Віталій Ковальчук
Віталій Ковальчук Журналіст

Колишній нападник Динамо Артем Мілевський висловився щодо можливого переходу Олександра Караваєва до Шахтаря.

до речі
відео дня
реклама

"Чесно кажучи, в мій час мені і Даріо Срна пропонував перейти у Шахтар Донецьк. Це було у далекому 2013 році, але я не наважився на цей крок, хоча в мене теж тоді були легкі непорозуміння з Ігорем Михайловичем (Суркісом). Але я не наважився на цей крок.

Перейшов Мораєс. Зараз перейшов Караваєв (про перехід ще офіційно не оголошували – прим.). Мені складно про це говорити, тому що коли людина проводить 7 сезонів у Динамо Київ, стає динамівцем, це не дуже так прикрашає футболіста. Але, знову ж таки, це його справа. Це на його совісті, не мені це вирішувати", – сказав Мілевський для прес-служби IGNIS.

Раніше повідомлялося, що Олександр Караваєв підписав дворічний контракт з Шахтарем. Універсальний захисник виступає за Динамо з літа 2019 року.

до речі
реклама