Миколенко: Після матчу з Чорноморцем побільшало моральної втоми

Захисник Динамо Віталій Миколенко прокоментував результат матчу проти Чорноморця (2:0) у 17 турі УПЛ.

Віталій Миколенко

Віталій Миколенко

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Забили два м'ячі з пенальті. Могли реалізувати ще моменти, коли не забивали у порожні ворота. Спокійно виграли матч. Втома? Можливо, моральної втоми побільшало. Трохи важко фізично, тому що граємо багато матчів.

до речі
відео дня
реклама

Повернення Бесєдіна? Радий, що він забив. Це додасть йому впевненості і він буде забивати. Тепер потрібно вигравати матч в Лізі Європи і брати три очки з Карпатами", – сказав Миколенко у прямому ефірі FootballHub.

Нагадаємо, Динамо вдома перемогло Чорноморець завдяки двом голам з пенальті. Кияни йдуть третіми з 35 очками, Чорноморець на 11 місці з 12 балами.

реклама